Dobrý podvečer, dnes je středa 26.7.2017, Svátek má Anna a zítra Věroslav

Nabídka produktu videoportál

 

Náš videoportál významně šetří práci učitele a zkvalitňuje vzdělávací proces žáka. Protože je velice jednoduchý a příjemně se ovládá, máme zkušenost z provozu, že s ním žáci a veřejnost rádi pracují.

Pomocí tohoto systému lze oslovit také širokou veřejnost, potenciální uchazeče o studium a tím zviditelnit činnost školy. Program dovoluje členit videa časově nebo obsahově a to umožňuje sledovat zajímavou formou historii školy. Pokud mají žáci notebooky nebo tablety, nebo je mají k dispozici ve škole, například z nákupů od MŠMT ČR, je tento systém pro využití ideální a velice efektivní při rozšíření znalostí určité látky ve videosouboru.

Ukázka systému ZDE

Videoportál Vám umožní rozdělit jednotlivá videa do kategorii, a tak máte neustálý přehled, která videa patří do vybrané oblasti, a neztrácíte přehled. Dále program dovoluje rychlého nahrání videa z určitého adresáře na flashdisk pro další použití. Archivace je možná jednoduchým kopírování adresářů na externí médium.

  

Co to přinese vedení školy:

Určitě můžete očekávat zvýšení atraktivnosti výuky, lepší image.

Instalací nebude vedení zatíženo, protože systém si budou řídit učitelé (ovládání je snadné) a práce s programem není náročná.

 

Co nabízí učiteli:

Učitel si může připravit vlastní video pro předmět se zajímavými ukázkami, např. chemických pokusů a podobně. Učitel může se skupinou žáků připravit video ze života třídy nebo ze zajímavé akce celé školy (plesy, výlety, akademie apod.)

 

Jakmile systém uvedete do života školy, stane se škola moderní školou pro veřejnost a zvýší to její prestiž v prostředí ostatních škol.

 

Na stručný popis produktu se můžete podívat na adrese ZDE 

Další dotazy Vám zodpoví ředitel pro informační systémy Ing. Jindřich Petrucha, PhD. na telefonu +420 572 548 035 nebo pošlete e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.