Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019, Svátek má Lenka a zítra Petr

 

Ústav aplikované informatiky je jedním ze dvou ústavů, který participuje na kvalitním vzdělávání našich studentů. Do jeho kompetence spadají bakalářské studijní obory Ekonomická informatika a Elektronické počítače; obory jsou nabízeny v rámci studijního programu Informatika pod akreditací AAHEA v USA jsou akreditovány pod českou akreditací MŠMT. Dále do ústavu aplikované informatiky spadá magisterský titul MSc., který můžou získat studenti oboru Aplikovaná informatika.


Garant studijního oboru Ekonomická informatika:
Doc. RNDr. Václav Sedláček, CSc.

Garant studijního oboru Informační technologie:
Prof. Ing. Ivan Plander, DrSc.

Ředitel ústavu:
Ing. Pavel Cícha

 

 

Akademický pracovník e-mailový kontakt
Doc. Ing. Dalibor Bartoněk, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Alena Borúfková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Prof. Ing. Jaromír Brzobohatý, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Pavel Cícha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doc. RNDr. Daniela Hricišáková, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Robert Jurča, PhD. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doc. RNDr. Pavel Kovařík, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
Ing. Jindřich Petrucha, PhD. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Ing. Ivan Plander, DrSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doc. RNDr. Václav Sedláček, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Maroš Ščerbík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jaroslav Kavka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doc. Ing. Juraj Wágner, PhD., Dr.h.c. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Marcel Machala Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. František Kopta, MSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Karol Gažo, MSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Jaroslav Šulc, MSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
Prof. Ing. Oldřich Kratochvíl, PhD., CSc., DR.h.c., MBA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Iva Matušíková, MBA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací