Příjemnou noc, dnes je středa 20.3.2019, Svátek má Světlana a zítra Radek

Zkratka MOOC (z anglického massive open online course, hromadný otevřený online kurz) je označení vzdělávacích kurzů s neomezeným počtem účastníků, ke kterým se přistupuje pomocí webu. MOOC je založen na principu sdílení a volnosti. Lektoři připraví tematický obsah a časový harmonogram akce trvající zpravidla několik týdnů. Ke každému tématu připojí seznam odkazů na studijní materiály a pozvou odborníky na online přednášku.


Všechny seriózní univerzity ve světě již kurzy systému MOOCs nabízí. Vzdělávání se otevírá populaci a nový systém přenechává na jedinci, jak jej využije. Zda chce na sobě pracovat, co chce studovat, kde potom takové studium využije. Kurzy pod vedením prestižních přednášejících jsou vedeny interaktivním způsobem a vedou studenta k rozvoji odbornosti a kreativity. Protože jsou nejčastěji v jazyce anglickém, můžete si posílit své dosavadní znalosti angličtiny.


V sobotu dne 19. května ukončila paní prorektorka prof. Hashesh kurz „People Management Skills“ na Chartered Institute of Personnel and Development v Londýně. Protože našla další skvělý kurz „Mindfulness for Wellbeing and Peak Performance“ na Monash Universtity v Austrálii, ihned se do něj zapsala. Pokud chce někdo využít zkušenosti paní prorektorky a do tohoto kurzu se s ní zapsat, neváhejte ji kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Začleňte se do komunity milionů vzdělaných lidí, kteří si na celém světě již svůj další osud řídí sami.

Novinky

Den otevřených dveří

23. 3. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací