Obhájení závěrečných prací studentů MBA a MSc. bylo opět na vysoké úrovni.

Dne 24. 9. 2020 tak úspěšně završili své on-line studium. Vzhledem k mimořádné situaci s pandemií koronaviru byla obhajoba některých studentů uskutečněna on-line.

V souvislosti s COVID-19 vydává ředitel Akademie HUSPOL s.r.o. mimořádné opatření.

Na následující odkazu je možné si přečíst celé znění mimořádného opatření:

Opatření v PDF

covid-19 

V únoru na naší škole úspěšně obhájili své závěrečné práce studenti profesních studií MBA a MSc. Gratulujeme

MBA-02-2020-1 MBA-02-2020-2

 

Další foto na našem Facebooku...

 

Vážení přátelé,
giftpokud chcete udělat svým blízkým, nebo spolupracovníkům radost tím, že jim zaplatíte studium tak, aby získali profesní titul MBA, MSc., BBA, (třeba i pro vaše blízké), máte dnes jedinečnou příležitost získat vánoční slevu na studium MBA a MSC a teké slevu na studium BBA. Zároveň si tím snížíte daňový základ.

Máte šanci si o svých spolupracovnících učinit dobrý přehled. Ti Vaši spolupracovníci, kteří na sobě takto chtějí pracovat, budou pro Vás i v budoucnu těmi nejcennějšími. Školné jim zaplatíte z nákladů, jejich studium bude zaměřeno významně do inovace na jejich pracovišti. I to bude pro vás veliký přínos. Také závěrečné práce ve všech typech studia budou zaměřeny ve váš prospěch a vyřeší problém, na který ve shonu každodenních povinností nemáte čas.

Podnikatelé, ředitelé, jednatelé, personalisté a další specialisté, pokud se rozhodnou využit tuto netradiční nabídku bonifikace svých spolupracovníků, mohou záležitost projednat na č. tel. +420 606 301 224.

O jednotlivých typech studia:

Dne 25. 9. 2019 proběhly závěrečné zkoušky studentů MBA, MSc. a BA. Gratulujeme

MBA-09-2019-1 MBA-09-2019-2

MBA-09-2019-3 BA-09-2019-1

 

Další foto na našem Facebooku...

 

V sobotu 21.9.2019 proběhla na EPI s.r.o. v Kunovicích první víkendová výuka kvalifikačního pedagogického studia pro učitele základních a středních škol, učitele odborného výcviku a vychovatele.
Výuku zahájila paní ředitelka Mgr. Laďka Brančíková. Studují zde učitelé 2. stupně ZŠ, SŠ z ČR i SR.

Úvod-DPS-1 Úvod-DPS-2

v neděli 22.9.2019 proběhla na EPI s.ro. v Kunovicích první víkendová výuka akreditovaného studijního programu speciální pedagogiky pro učitele základních a středních škol a vychovatele. Výuku zahájil garant oboru, pan Mgr. Karel Zerzáň, ředitel ZŠ. Studují zde učitelé ZŠ, SŠ a různých Center z ČR i SR.

 

Úvod-SPD-1 Úvod-SPD-2

 

V neděli 22.9.2019 proběhla na EPI s.r.o. v Kunovicích první víkendová výuka kvalifikačního studia Asistent/ka pedagoga. Příjemně nás překvapilo, že všechny studentky konstatovaly, že studují proto, že jsou přesvědčeny, že přišel jejich čas na změnu zaměření své budoucnosti a že chtějí v následující části svého života změnit svoji současnou profesi na práci s dětmi.
Výuku zahájila oblíbená lektorka, paní Mgr. Pavla Andrýsková.

 

Úvod-ASP-1 Úvod-ASP-2

 

Vyučující jsou opravdové osobnosti, s nimiž Vám bude výuka potěšením. Pomohou Vám nejen v oblasti pedagogiky, ale i v lepším pochopení života. Pokud máte o tyto studia zájem, na nic nečekejte, protože se můžete ještě do tohoto perfektního kolektivu zapojit. Setkáte se s kolegyněmi z celé ČR i Slovenska. Podejte si přihlášku ještě dnes.

 

 

Dne 20. 8. 2019 se na naší škole konaly závěrečné zkoušky doplňujícího pedagogického studia a studia asistentů pedagoga. Dle komise byli studenti výborně připraveni. Všem moc gratulujeme.

DPS-08-2019-1 DPS-08-2019-2

 

Další foto na našem Facebooku...

 

Dne 26. 6. 2019 se na naší škole konaly závěrečné zkoušky studentek BA studia. Všem gratulujeme k úspěšnému zakončení studia.

BA-06-2019-1 BA-06-2019-2

 

Další foto na našem Facebooku...

 

Dne 19. 6. 2019 se studenti studijního programu Informatika se studijními programy Ekonomická informatika a Informační technologie podrobili státním závěrečným zkouškám. Všem úspěšným absolventům gratulujeme.

 

Další foto na našem Facebooku...