Příjemnou noc, dnes je neděle 17.1.2021, Svátek má Drahoslav a zítra Vladislav

 Exkluzivní on-line programy

MSc. Master of Science

 

Využijte možnost studovat prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění, s možností zahájit studium již nyní.

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Vážení klienti,

právě nyní zahajujeme následující specializace on-line profesního studia MSc., z nichž si můžete jednu vybrat a. Neztrácejte čas, protože ke studiu se můžete přihlásit ještě dnes! Vybrat si můžete z následujících studijních programů:

Přihláška ke studiu  Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

mba_man2

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku studia MSc. v různých specializacích tak, abyste si v našem portfoliu našel takovou, která Vás podpoří v profesním rozvoji a bude také stimulátorem rozvoje Vaší kariéry.

Obsah MSc. studia je koncipován jako druhý stupeň vysokoškolského profesního studia tak, jak je provozován v USA a dalších vyspělých zemích. Vychází z nejnovějších poznatků praxe a zkušeností manažerů a specialistů v ČR a v zahraničí. Studium je daleko orientováno na znalosti potřebné v současnosti v praxi, ale dostatečný prostor je ponechán pro rozvoj teoretické základny studenta. V české legislativě není uváděno, a proto jde o profesní studium, jehož titul si zapíše absolvent za své jméno. Držitel českého titulu Ing. se snadněji uplatní ve sféře českých státních institucí, s titulem MSc. dobře uspějete v zahraničí a u úspěšných českých a nadnárodních společností, které takové specialisty vyhledávají. V podnikové sféře končí období, kdy diplom automaticky znamenal dobré a klidné pracovní místo a automatický postup na vyšší pozice. Top management již dnes přistupuje k pracovníkům a uchazečům o přijetí do pracovního poměru z pohledu toho, jak může uchazeč právě nyní přispět k rozvoji podniku. A v této situaci je profesní vzdělávání mimořádně úspěšné.  

V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je pro každého posluchače u nás individuální.

MSc. je profesní titul vzdělávacího programu, který je podniky a institucemi ve vyspělém světě vysoce hodnocen. Tento mezinárodní titul není specificky upraven českými zákony. V ČR je tedy chápán jako neakademický profesní titul, uváděný za jménem.  Pro takové studijní programy je charakteristická vysoká přizpůsobivost potřebám posluchačů a praxe a mimořádně velká volnost zacílení studia každého posluchače na jeho potřeby, zájmy, osobní rozvoj a individuální formy vzdělávání. 

Požadavky na účastníka studia

Ke studiu MSc přijímáme muže i ženy, absolventy/ky  vysokých škol (včetně bakalářů).  Ke studiu může být přijatý také uchazeč/uchazečka se středoškolským vzděláním, který ale musí prokázat odpovídající praxi. Uznání praxe realizuje rektor na žádost uchazeče/uchazečky.

Čím se liší MBA a MSc.?

MBA programy jsou u nás koncipovány jako okamžitá podpora posluchače v jeho kariéře. Každodenní aplikace nových poznatků v průběhu studia se promítá ihned do každodenní efektivity práce studenta i jeho podniku.  Studium umožňuje aplikovat ve své práci současné nejmodernější přístupy k řízení týmů a manažera.

MSc. programy v našem pojetí se intenzivně zaměřují na budování kompetencí, které bude potřebovat manažer a jeho tým v blízké budoucnosti, aby mohl transformovat technologie, procesy řízení, podnikovou a týmovou kulturu správným směrem, který zabezpečí prosperitu firmy i období plného nástupu čtvrté průmyslové revoluce.

Systém studia:

msc-2

Studium probíhá on-line formou studia. Cílem studia je umožnit českým manažerům a specialistům vstup do tzv. Open University. Ve vyspělých zemích mohou Open University posluchači studovat kdykoli a kdekoli si vyberou. Máme absolventy v šesti zemích světa. V našem komplexu absolvovalo přes 7917 absolventů a mezi nimi máme  od roku 1991 pověst průkopníka v oblasti flexibilního, on-line učení. 

Posluchač se na obsahu studia aktivně zúčastňuje.  Každý náš posluchač si obsah studia přizpůsobuje svým zájmům, a pokud to je možné i potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. Po skončení studia studijního textu, nebo když si posluchač poslechne videonahrávku, ověří si znalosti na samodiagnostickém test a promyslí si možnosti a okamžité využití nových znalostí ve svém životě a na svém pracovišti. V průběhu tohoto studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi a kariéru. Plně využívá a navazuje na  dosavadní zkušenosti. Studium je zakončeno vypracováním disertační práce a jejím obhájením před zkušební komisí.

Celé studium i přístup vzdělávacího pracoviště k posluchačům, ale i posluchačů k tutorům je vysoce profesionální a korektní.

 

Akreditace:
  • AAHEA USA, výstupem je profesní titul MSc. MSc. je profesní, nikoliv akademický titul. Píše se za jméno a bude udělen v souladu s naší institucionální akreditací  AAHEA USA.
  • Délka studia: ve všech specializacích dvousemestrální studium.
  • Forma studia: on-line studium (odkudkoliv přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
  • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí.

Každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MSc. také výpis absolvovaných předmětů tzv. Diploma supplement, který prokazuje jejich kreditní úroveň. Diplomy jsou absolventům předávány na slavnostní promoci.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 8340 úspěšných absolventů. Zařadíte se mezi ně i Vy? Pokud se rozhodnete studovat u nás, srdečně Vás v našem týmu uvítáme.

 

Jak se ke studiu přihlásit?

Přihlásit se ke studiu můžete ještě dnes. Neztrácejte drahocenný čas.

Naši zahraniční partneři, kteří se podílí na inovaci obsahu studia, nás přesvědčili, že manažer - uchazeč o studium potřebuje začít studovat ihned, jakmile se ke studiu rozhodne. Proto u nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na EPI svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny.  Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše  studijní skupina tvoří.

Další odpovědi na Vaše dotazy Vám podá:

 

Telefon: +420 603 470 951|e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Novinky

Ukázka závěrečných prací