Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 24.1.2019, Svátek má Milena a zítra Miloš

Master of Business Administration MBA
Studijní program AAHEA: Managers at Schools


Specializace:

MBA pro manažery ve školství

 

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v lednu 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Komu určeno

skol-1 Studium je určeno všem vedoucím pracovníkům a učitelům základních a středních škol a všech veřejných a soukromých vzdělávacích institucí.  Je určeno pro uchazeče s plným vysokoškolským vzděláním buď všeobecně vzdělávacích předmětů, nebo odborných předmětů, ředitelům škol, vedoucím školských zařízení, vedoucím pracovníkům ústavů, učitelům praxe, vychovatelům, pracovníkům podnikových útvarů, kteří odpovídají za provoz, lektorům, projektantů grantů atd. Prioritně je studium určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, ale o přijetí mohou požádat i praktici se středoškolským vzděláním s potřebnou praxí. V takovém případě uchazeč doloží popis své dosavadní praxe a studií jako součást procesu rozhodování o přijetí ke studiu. I když náš komplex opustilo již více, než 7917 absolventů, MBA a LLM u nás nejsou masovou produkcí. Každý náš absolvent je rozvíjen jako exkluzivní originál.

Délka studia:

Studium trvá 12 měsíců. V případě pracovního zatížení si může posluchač své studium i rozvolnit. Přihlásit se můžete kdykoliv, protože když se sejde skupina přihlášek ke stejné specializaci, zahájíme studium bezodkladně. Na nic nemusíte čekat.

Cíle studia

skol-4Studium probíhá on-line formou studia. Tento vzdělávací program je vhodný pro začínající i zkušené manažery ve školství. Začínajícím manažerům pomůže nalézt svoji budoucí cestu budování mezilidských vztahů a svého, jedinečného systému řízení, zkušený manažer si promyslí mnohé otázky, na které mu v každodenním spěchu obvykle nezbývá čas. Posluchač si vybuduje kompetence z marketingového řízení školy, psychologie, práva, strategického řízení školy, ochrany osobních údajů a bezpečnosti práce. Program je projektován tak, aby posluchačům poskytl nejnovější poznatky i praktické kompetence pro situace, s nimiž se denně manažeři škol setkávají.  
Inovované znalosti top manažerů škol jim dovolí posílit konkurenceschopnost jejich školy, u těch posluchačů, kteří se připravují na konkurzy, významně zvýší šanci na úspěch v konkurzu. 
 

Obsah studia
 
Efektivní komunikace
Strategické cíle vzdělávací soustavy ČR
Psychologie a organizační chování
Marketingové řízení školy
Bezpečnost práce ve školství
 
Ochrana osobních údajů
Právo pro vedoucí pracovníky škol a školských zařízení
Compliance programy vyvinění z právní odpovědnosti
Řízení lidských zdrojů a personalistika ve školství - volitelný předmět
Závěrečný seminář
 
Systém studia

skol-3

Studium si řídí posluchač sám. Po přijetí ke studiu získá přístup ke studijním materiálům a k testovacímu systému a před zahájením studia dostane posluchač podrobné informace o organizaci studia. Ve druhém semestru si vybere jeden volitelný předmět. Vlastní rychlost studia si řídí posluchač sám podle svých možností a pracovního zatížení.

 

Posluchač se na obsahu studia aktivně zúčastňuje.  Každý náš posluchač si obsah studia přizpůsobuje svým zájmům a pokud to je možné i potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. V průběhu tohoto studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi. Plně využívá a navazuje na  dosavadní zkušenosti.

Na závěr studia vypracuje posluchač závěrečnou práci na téma, které odpovídá jeho pracovní specializaci a často i pracovní pozici a tuto obhájí před závěrečnou komisí, složenou z profesorů, docentů a zkušených praktiků.

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 119 hostů a žádný člen