Dobré poledne, dnes je čtvrtek 24.1.2019, Svátek má Milena a zítra Miloš

Master of Business Administration MBA
Studijní program AAHEA: General Management


Specializace:

Podniková kultura, řízení znalostí a umělá inteligence

 

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v lednu 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Komu určeno

podnik-1

Toto studium je určeno mužům a ženám, všem manažerům, podnikatelům, jednatelům a všem znalostním pracovníkům, k jejichž nejvýznamnějším povinnostem patří systematicky budovat podnikovou kulturu, mezilidské vztahy, řídit znalosti a připravit podnik na příchod umělé inteligence. Prioritně je studium určeno personalistům a top manažerům, kteří dosáhli takové pozice v hierarchii firmy, že jsou schopni významně firemní kulturu ovlivnit.

Studium je určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, ale o přijetí mohou požádat i praktici se středoškolským vzděláním s potřebnou praxí.

Délka studia:

I když toto studium trvá 12 měsíců, může si, v případě pracovního zatížení, posluchač své studium i rozvolnit.

Informace o systému a cílech studia

podnik-2

Firemní kultura dává firmě identitu. Proto je cílem studia formovat u posluchače kompetence k rozvoji specifické firemní kultury u svého zaměstnavatele nebo ve svém podniku tak, aby se stala součástí firemní strategie a podporovala dosažení firemních cílů. K tomu si absolvent v průběhu studia odpoví na otázky, jako je jak by měla firma a její pracovníci působit na své okolí, jak cíleně rozvíjet vztahy mezi zaměstnanci, jak pozitivně ovlivňovat klima ve firmě, jak zjistit a posilovat sdílené hodnoty svého pracovního týmu atd. Jde o měkké kompetence, které ale prioritně ovlivňují úspěšnost manažera i firmy. Se všemi těmito procesy se naučíte pracovat. Posluchač si v průběhu studia naprojektuje strategické cíle i dílčí cíle vývoje podnikové kultury u svého zaměstnavatele, anebo si vytvoří model takových plánů. Každý náš posluchač by se měl stát tutorem pro své okolí spolupracovníků již v průběhu studia. Předpokládáme také, že posluchač inovuje nebo vytvoří etický kodex pro své spolupracovníky, strategii BE a CSS.

Posluchač se na obsahu studia aktivně zúčastňuje.  Každý náš posluchač si obsah studia přizpůsobuje svým zájmům, a pokud to je možné i potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. V průběhu tohoto studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi. Plně využívá a navazuje na  dosavadní zkušenosti. Naší snahou je, aby posluchač již v průběhu studia pozitivně ovlivňoval vývoj podnikové kultury.

Studium je zakončeno vypracováním disertační práce a jejím obhájením před zkušební komisí.

Celé studium i přístup vzdělávacího pracoviště k posluchačům, ale i posluchačů k tutorům je vysoce profesionální a korektní.

 

Obsah studia
Modul č. 1
Management a etika
Efektivní komunikace
Podniková kultura a organizační chování
Sdílení znalostí a řízení znalostí
Leadership a niterný leadership v práci manažera
Modul č. 2
Umělá inteligence
Psychologie a organizační chování
Sociologie
Knowledge management
Závěrečný seminář

 

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

 

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 208 hostů a žádný člen