Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela

 Master of Business Administration - MBA

 Přihláška ke studiu

 Jarní nabídka studia

Vážení klienti,

právě nyní zahajujeme následující specializace on-line studia MBA, z nichž si můžete jednu vybrat a ještě dnes se ke studiu přihlásit:

 

MBA - Kybernetická bezpečnost podniku - GDPR
MBA - Projektový manažer a řízení projektů

MBA - Digitální podnik
MBA - Podniková kultura, řízení znalostí a umělá inteligence

MBA - Lidské zdroje pro čtvrtou průmyslovou revoluci
MBA - General Management

MBA - Leadership Master Program
MBA - Management obchodu
MBA - Finance a daně
MBA - Chief Information Officer - CIO
MBA pro manažery ve školství

Přihláška ke studiu  Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku studia MBA v různých specializacích tak, abyste si v našem portfoliu našel takovou specializaci, která Vás podpoří v profesním rozvoji a bude také stimulátorem Vaší kariéry.

mba_man2Obsah všech studií je ryze profesní. V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je pro každého posluchače individuální.

Studium odpovídá nejmodernějším trendům vzdělávání manažerů a specialistů ve vyspělých zemích. Ve světě je standardem u exkluzivních vzdělávacích institucí umožnit manažerům a specialistům studium z „domácí učebny“, tzv. on line studium přes internet. To ale vyžaduje perfektní e-learningové zabezpečení. U nás takovou podporu studia dostanete. Máte k dispozici e-learningové texty, samodiagnostiku a videonahrávky. Každý měsíc nastudujete jeden modul a v seminární práci v rozsahu 5 stran si vypracujete svoji aplikaci získaných znalostí do své praxe a svého života. I když cílem je rozvoj profesních kompetencí, vybudujete si také takový teoretický základ na úrovni magisterského stupně studia, kterým disponují Vaši kolegové ve vyspělých zemích světa.

V průběhu studia si zpracujete disertační práci. V ní si budete řešit    problém svého pracoviště, nebo Vaší profese. Proto ani vypracováváním disertační práce neztratíte zbytečně žádný čas. Disertační práci obhájíte před zkušební komisí složenou z profesorů, docentů a specialistů z praxe.

Naši zahraniční partneři, kteří se podílí na inovaci obsahu studia nás přesvědčili, že uchazeč o studium má právo začít studovat ihned, jakmile se ke studiu rozhodne. Proto u nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na EPI svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny.  Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše  studijní skupina tvoří.

 

  • Akreditace:
    • American Association for Higher Education & Accreditation – výstupem je diplom MBA
    • MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60 – celoživotní vzdělávání, výstupem je osvědčení podle § 60 zákona o vysokých školách
  • Délka studia: ve všech specializacích dvousemestrální studium.
  • Forma studia: on-line studium (odkudkoliv přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
  • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, MSc., JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí.

Každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MBA také výpis absolvovaných předmětů tzv. Diploma supplement, který prokazuje jejich kreditní úroveň.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 7897 úspěšných absolventů. Zařadíte se mezi ně i Vy? Pokud se rozhodnete studovat u nás, srdečně Vás v našem týmu uvítáme.

Další odpovědi na Vaše dotazy Vám podá:

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů