Dobré ráno, dnes je pátek 14.12.2018, Svátek má Lýdie a zítra Radana a Radan

aahea_coinmba-logo

 Master of Business Administration - MBA

 

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v prosinci 2018

Mimořádná vánoční akce -500/měsíc pro ty, kteří studium zahájí od prosince 2018 a přihlásí se nejpozději do 15. 12. 2018!

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

Vážení klienti,

právě nyní zahajujeme následující specializace on-line studia MBA, z nichž si můžete jednu vybrat a ještě dnes se ke studiu přihlásit:

Přihláška ke studiu Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku studia MBA v různých specializacích tak, abyste si v našem portfoliu našel takovou specializaci, která Vás podpoří v profesním rozvoji a bude také stimulátorem Vaší kariéry.

prom-1Obsah všech studií je ryze profesní. V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je u nás pro každého posluchače individuální.

Studium odpovídá nejmodernějším trendům vzdělávání manažerů a specialistů ve vyspělých zemích. Ve světě je standardem u exkluzivních vzdělávacích institucí umožnit manažerům a specialistům studium z „domácí učebny“, tzv. on line studium přes internet. To ale vyžaduje perfektní e-learningové zabezpečení. U nás takovou podporu studia dostanete. Máte k dispozici e-learningové texty, samodiagnostiku a videonahrávky. Každý měsíc nastudujete jeden modul a v seminární práci v rozsahu 5 stran si vypracujete svoji aplikaci získaných znalostí do své praxe a svého života. I když cílem je rozvoj profesních kompetencí, vybudujete si také takový teoretický základ na úrovni magisterského stupně studia, kterým disponují Vaši kolegové ve vyspělých zemích světa.

V průběhu studia si zpracujete disertační práci. V ní si budete řešit problém svého pracoviště, nebo Vaší profese. Proto ani vypracováváním disertační práce neztratíte zbytečně žádný čas. Disertační práci obhájíte před zkušební komisí složenou z profesorů, docentů a specialistů z praxe.

Naši zahraniční partneři, kteří se podílí na inovaci obsahu studia nás přesvědčili, že uchazeč o studium má právo začít studovat ihned, jakmile se ke studiu rozhodne. Proto u nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na EPI svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny. Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše studijní skupina tvoří.

 

  • Akreditace:
    • American Association for Higher Education & Accreditation – výstupem je diplom MBA. MBA je profesní, nikoliv akademický titul. Píše se za jméno a bude udělen v souladu s naší institucionální akreditací AAHEA USA. doplnit
    • MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60 – celoživotní vzdělávání, výstupem je osvědčení podle § 60 zákona o vysokých školách
  • Délka studia: ve všech specializacích dvousemestrální studium.
  • Forma studia: on-line studium (odkudkoliv přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
  • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, MSc., JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí.

Každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MBA také výpis absolvovaných předmětů tzv. Diploma supplement, který prokazuje jejich kreditní úroveň. Diplomy jsou absolventům předávány na slavnostní promoci.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 7917 úspěšných absolventů. Zařadíte se mezi ně i Vy? Pokud se rozhodnete studovat u nás, srdečně Vás v našem týmu uvítáme.

Další odpovědi na Vaše dotazy Vám podá:

 

foto Telefon: +420 606 301 224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

Novinky

Den otevřených dveří

12. 1. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen