Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 24.1.2019, Svátek má Milena a zítra Miloš

Master of Business Administration MBA
Studijní program AAHEA: General Management


Specializace:

Lidské zdroje pro čtvrtou průmyslovou revoluci

 

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v lednu 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Komu určeno

lid-2

Program je určen Top manažerům, ekonomům, personalistům, specialistům, ředitelům a učitelům škol, a všem, kteří odpovídají nejen za sebe, ale i za tým svých spolupracovníků.

Těmto specialistům dodá studium kompetence pro rozvoj lidských zdrojů ve své firmě tak, aby měl podnik dostatečně kvalitní personál při přechodu na nové technologie. Transformace lidského kapitálu není záležitostí několika měsíců – je to záležitost on-line procesů, které realizují transfér plynule a cíleně pod vedením nejschopnějších „zlatých límečků“.

Posluchači si vybudují nejen nové kompetence, ale vypracují si také programy, jak vést moderní podnik, pracovníky, jak orientovat rozvojové plány a strategické plány své firmy, svého pracoviště i své  osobní plány rozvoje.

IT specialistům
lid-4

Program je určen prioritně též specialistům IT – především CIO, protože oni jsou obvykle motorem mnoha změn v oblasti digitalizace a automatizace provozů a procesů.

Těmto specialistům dodá studium kompetence pro práci s vedoucími pracovníky a  provozními pracovníky podniků, pro něž instalují SW. Moderní pracovník v oblasti IT bude muset umět „prodat“ svoje znalosti. Obvykle to znamená, že je schopen pomáhat jiným specialistů v podniku, kteří mají k IT mnohem dále a obvykle nevidí nové možnosti, které digitalizace přináší. Také vedení týmů programátorů a dalších profesí IT vyžaduje nové, měkké kompetence. Toto všechno si může posluchač v průběhu studia vybudovat.

Pracovníkům státní a místní správy
lid-7

Těmto specialistům dodá studium přehled o technologiích, které v nejbližší době přijdou do veřejné správy, přehled o technologiích, které v nejbližší době budou využívat firmy a které by měli znát pracovníci úřadů, ředitelé a učitelé škol, specialisté ve zdravotnictví, apod. Pracovníkům státní správy studium dodá kompetence pro lepší komunikaci s klienty a v neposlední řadě i přehled dalšího vývoje společnosti.

Pro ředitele škol a jejich odborné pracovníky studium odhalí zcela nové pojetí cílů i metodiky vzdělávání v období nástupu digitálních technologií, mobilních technologií a e-learningu. Tyto znalosti mohou okamžitě začlenit do vzdělávacích procesů své školy. V blízké budoucnosti projde školství zásadní změnou, na kterou budou naši absolventi dobře připraveni.

Délka studia:

Studium trvá 12 měsíců. V případě pracovního zatížení si může posluchač studium rozvolnit.

Informace o systému a cílech studia

lid-6

Průmysl 4.0 propojuje fyzický svět s digitálním takovou rychlostí, jakou s předchozími průmyslovými revolucemi nelze srovnávat. Do veškerého lidského konání přitom významnou měrou začleňuje data, analytiku i mobilitu.

Digitální inovace neobnáší pouze změnu technologií, ale především proměnu uvažování šéfů i zaměstnanců podniků.

Významným trendem v oboru rozvoje lidských zdrojů je digitalizace práce, která má pozitivní vliv nejen na efektivitu a hospodářské výsledky firmy, ale také na celé řízení lidských zdrojů ve firmě a na zaměstnance a jejich spokojenost. 

V průběhu studia si posluchač vybuduje svůj přístup k řízení těchto procesů u svého zaměstnavatele, nebo ve své firmě.

Studium probíhá on-line formou. Tento vzdělávací program je určen pro všechny specialisty, kteří si chtějí vybudovat konkurenční výhodu osobní a i pro svůj podnik, nebo instituci  při současném rychlém přechodu k digitální a znalostní společnosti.

Veškeré studium je tedy orientováno na získání znalostí a okamžité promyšlení jejich instalace do svého programu rozvoje a do programu rozvoje svého podniku a instituce.

U specialistů  to může být vynikající příprava na konkurzy ředitelů a  prestižní pracovní pozice, nebo na akreditaci nového studijního programu. V průběhu studia si takový projekt můžete vypracovat i jako svoji závěrečnou práci.

Obsah studia
 
Efektivní komunikace
Management
Marketing
Digitální technologie
Management a etika
 
Digitální ekonomika
Strategický management
Řízení lidských zdrojů a personalistika
Světová ekonomika a globální management
Závěrečný seminář

 

 Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro strategii, inovace a kvalitu ve vzdělávání

 

 

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen