Dobré poledne, dnes je čtvrtek 24.1.2019, Svátek má Milena a zítra Miloš

Master of Business Administration MBA
Studijní program AAHEA: Management of IT Teams


Specializace:

MBA - CIO

Chief Information Officer


Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v lednu 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Komu určeno

cio-1 Studium je smysluplné jak pro IT seniory, tak i pro všechny aktivní mladé IT pracovníky (správce sítí, OSVČ, programátory, grafiky atd.), protože po několika létech praxe se nejschopnější z nich začnou přesunovat do vedoucích pozicí. Je také určeno odborným učitelům středních škol, správcům informačních systémů, počítačových sítí, vedoucím údržby, vedoucím programátorských týmů, analytikům a dalším profesím v oblasti IT.

Délka studia:

Studium trvá 12 měsíců. V případě pracovního zatížení si může posluchač své studium i rozvolnit. Přihlásit se můžete kdykoliv, protože když se sejde skupina přihlášek ke stejné specializaci, zahájíme studium bezodkladně. Na nic nemusíte čekat.

 

Cíle studia

cio-2

Jednoroční, dvousemestrální studium probíhá on-line formou studia, která je pro pracovníky v oblasti IT zcela přirozenou formou sebevzdělávání. Absolventi tohoto studia jsou připravováni na výkon funkce CIO (Chief Information Officer). Tito klíčoví pracovníci jsou v podnicích odpovědní za oblast informatiky. Odpovídají za řízení provozu z pohledu IT, rozvoj informatiky v organizaci, koordinují  cíle organizace a jejich podporu informacemi a informačními a komunikačními technologiemi. Absolventi jsou připraveni na tvorbu plánů a rozpočtů, hodnocení důležitosti projektů, poskytování technických analýz a doporučení, vytváření IT strategií, reprezentaci organizace na jednáních, sledování a analýza nových trendů, organizace IT oddělení atd.

Absolventi jsou připraveni  plánovat rozvoj informačních a komunikačních technologií, sledovat a vyvažovat potřeby organizace a ICT trendů, realizovat  nákladové analýzy  ICT, řídit  bezpečnost a rizika  v oblasti informatiky a cíleně budovat  informační systém a jeho management  organizace.

Absolventi jsou připraveni řešit problematiku kybernetické bezpečnosti podniku, ochrany osobních dat a ochrany podniku v oblasti právní odpovědnosti za porušení zákonů v těchto oblastech. Jsou tedy již dnes významnými pracovníky firmy a v následujícím období se stanou klíčovými osobnostmi firmy. Bez jejich znalostí se žádná firma neobejde. I proto je součástí studia analýza a vytvoření strategie rozvoje firmy, strategie s cíle CIO a analýza procesů na realizaci těchto strategií. Pokud nemůže takový projekt vytvořít posluchač pro zaměstnavatele, vytvoří si modely, které potom může uplatnit ve kterékoliv firmě. Je jasné, že jej to významně zvýhodní na trhu práce těchto specialistů.

 


 

Obsah studia
 
Efektivní komunikace
Management a marketing
Internet věcí
Digitální technologie
Psychologie a sociologie
 
Ochrana osobních údajů
Kybernetická ochrana firmy
Compliance program
Umělá inteligence
Závěrečný seminář
 

Posluchač se na obsahu studia aktivně zúčastňuje.  Každý náš posluchač si obsah studia přizpůsobuje svým zájmům, a pokud má zájem, i potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. V průběhu tohoto studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi. Plně využívá a navazuje na  dosavadní zkušenosti.

Bližší informace obdrží  posluchač při zahájení studia.

Studium je zakončeno vypracováním disertační práce a jejím obhájením před zkušební komisí.

Celé studium i přístup vzdělávacího pracoviště k posluchačům, ale i posluchačů k tutorům je vysoce profesionální a korektní.

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 265 hostů a žádný člen