Dobrý večer, dnes je sobota 19.9.2020, Svátek má Zita a zítra Oleg

Profesní kurzy

Akademie HUSPOL nabízí ředitelům, personalistům a CIO následující profesní, specializační kurzy pro manažery, administrativní pracovníky, IT specialisty a další profese:

 

 

Kurzy probíhají na našem kampusu v Kunovicích u Uherského Hradiště. Kurz zahajujeme, jakmile se sejde stanovený minimální počet zájemců. V případě, že by měla firma zájem o proškolení pracovníků přímo ve firmě, jsme ochotni za Vámi přijet a připravit proškolení „na míru“.

 

Informace o organizaci kurzů

Portfolio kurzů je projektováno tak, aby si personalista, manažer, vedoucí oddělení mohl vybrat pro své spolupracovníky optimální cestu jejich rozvoje. Kurzy jsou certifikované v souladu s § 60 zákona č. 111/1998 Sb. Každý absolvent získá osvědčení. Kurz obvykle uhradí zaměstnavatel.

Přihlásit se mohou i samostatní zájemci, protože jeho absolvováním se zvýší šance na získání dobře placeného místa.

V současné době jsou nejlépe placení pracovníci znalí IT. V našich kurzech uvedeme do této oblasti muže i ženy, kteří mají dodnes k uplatnění v IT nedůvěru. Jako lektoři jsou velice zkušení praktici, certifikovaní lektoři a specialisté, kteří jsou úspěšní ve svém oboru.

Vážení přátelé, pokud máte o některý kurz zájem, bližší informace Vám rádi poskytneme na tel.č. +420 603 470 951 nebo na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Celoživotní vzdělávání se poskytuje zpravidla za úhradu. Finanční rozpočet navrhuje garant studia a schvaluje Akademický senát, vedoucí studijního oddělení a rektor.

Novinky

Ukázka závěrečných prací