Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 21.9.2017, Svátek má Matouš a zítra Darina

map_3

Na naší vysoké škole studuje velký počet studentů slovenského občanství. Je to dáno tím, že kampusy Hodonín a Kunovice jsou umístěny blízko hranic se Slovenskem. Na tyto kampusy je dobrá dostupnost od Bratislavy až po Žilinu. Pokud se rozhodnete studovat na těchto kampusech, setkáte se u nás také s profesory ze Slovenska.

Studují u nás také učitelé základních a středních škol, posluchači MBA a další profese. Ve výuce se setkáte s přednášejícími jak v jazyce českém, tak i v jazyce slovenském. Absolventi denní formy studia ze Slovenska často zůstávají v ČR žít a pracovat. Pracující studenti zde navazují obchodní kontakty se svými spolužáky v ČR, a také působí jako obchodní zástupci a pracovníci českých firem, které působí na Slovensku.

Zvláště pro pracující studenty je studium každý druhý víkend velice přitažlivé. Nezatěžují zaměstnavatele svojí absencí na pracovišti.

 

foto Telefon: +420 606 301 224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD, MBA
Prorektorka pro strategii, inovace a kvalitu ve vzdělávání

0
0
0
s2smodern

Novinky

  • Zahájení akademického roku - kampus Hodonín

    Zahájení akademického roku - kampus Hodonín Dne 20. 9. 2017 zahájili přednášky a cvičení studenti bakalářského studia na kampusu Hodonín. Přejeme jim...
  • Promoce absolventů

    Promoce absolventů Ve dnech 26. 8 . a 9. 9. 2017 proběhly v sále Reduda v Uherském Hradišti a v sále Evropa v Hodoníně slavnostní promoce absolventů E...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18