Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela
Dámy a pánové,

naše vysoká škola pořádá, podle předem stanoveného harmonogramu, Dny otevřených dveří. V tento den najdete na naší vysoké škole akademické pracovníky, kteří Vás bez jakékoliv časové tísně seznámí s organizací naší vysoké školy, s obsahem studijních oborů. Poradí Vám, jak budete moci využívat získané znalosti ihned ve své práci, nebo ve svém dalším studiu.

Nejbližší termín je:

Absolventi středních škol se mohou seznámit s tím, jak využijí odborné znalosti ze střední školy pro své studium na vysoké škole, jaký je režim vysokoškolského studia, jaký je obsah studia jednotlivých studijních oborů a předmětů, do jakých pozic s ohledem na studovaný studijní obor mohou po skončení studia nastoupit.

Pracující si mohou ověřit, jaký je obsah studia jednotlivých studijních oborů a předmětů, jaké výhody pro studium jim skýtá dosavadní praxe a životní zkušenosti. Mohou si promyslet, jak jim studium pomůže v kariéře, jaký je obsah studia jednotlivých studijních oborů a předmětů, jak si zorganizují pracovní i osobní život, co studium může přinést i jejich blízkým. Dospělí lidé vědí, že nestudují jen pro sebe, že jejich studium ovlivňuje blízké, příbuzné i komunitu, v níž žijí.

Dny otevřených dveří probíhají ve stanovených termínech vždy od 8.00 do 12.00 hodin na našich kampusech v Kunovicích a Hodoníně.

Těšíme se na setkání s Vámi!

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů