Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela

Proč studovat souběžně dvě studijní specializace?
Nejde jen o další titul.

man-zidleŽijeme v době, kdy všechny profese přechází na využívání digitálních a mobilních technologií. Moderní ekonom, účetní, manažer nebo marketér musí vědět, co může získat od podnikového informačního systému, od počítačových technologií, od jednotného digitálního trhu, jak do práce firmy začlenit moderní hardware a software. Stejné to je u informatiků. Oni potřebují naopak být schopní komunikovat s provozními pracovníky. V našem pojetí je moderní pracovník multidisciplinární. U nás máte šanci, kterou je třeba využít. Můžete se začlenit mezi znalostní pracovníky, disponující digitální gramotností a specializací pro svoji profesi.

Proč tedy studovat souběžně dvě studijní specializace? Určitě nejde jen o další titul. Jde nám o to, aby naši absolventi byli co nejuniversálnější a v konkurenci co nejvíce úspěšní.

Na EPI můžete získat dva tituly. Ale za cenu vyšší práce, než standardní studenti.

Na naší vysoké škole si studenti mohou za stejné školné zapsat paralelní studium pod českou akreditací a současně komplementární studium pod akreditací AAHEA USA.
(Hlavní stránka AAHEA: https://www.aahea.org.)

Při studiu v americké akreditaci uznáváme zkoušky, které student složí ve studijním oboru pod českou akreditací a rozdílové zkoušky pro americkou akreditaci již skládá student  zdarma. Za jedno školné tedy student studuje dva studijní obory a dostane dva diplomy i tituly (titul Bc. od české akreditace a profesní titul BA od AAHEA)

Bc. Jan Potůček, BA

Studium pod touto akreditací je významně profesně orientováno, a tak jsou tito absolventi personalisty dobře hodnoceni.

Studují také pod §60, zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách, a získávají na konci studia Osvědčení.

I proto máme minimální nezaměstnanost našich absolventů.

Ověřte si, že to co tu píšeme, je pravda. Již první měsíc studia si je zamilujete. Využijte tuto jedinečnou nabídku již nyní.

Informace o studijních oborech:

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů