Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela

Informace o studiu pro střední a starší generaci

starsi-1Čím je člověk starší, tím je více ohrožený ve své pracovní pozici. Je tomu tak i přes to, že má neskonale vyšší životní zkušenosti a v kritických situacích je uvážlivější. Znevýhodnění těchto lidí, kteří mají pro podnik nesmírnou cenu, je způsobeno tím, že oproti mladým lidem často hůře využívají nově nastupující informační systémy a že jsou často handicapováni neznalostí cizích jazyků. Přitom ve své profesi, například účetní, ekonom, mistr a manažer jsou tito lidé velice zkušení a nenahraditelní pro své životní i profesní zkušenosti.

Tito moudří lidé se často bojí dokončit si vysokoškolské vzdělání a doplnit si kompetence práce s informačními systémy. Bojí se matematiky, bojí se cizích jazyků.

Také organizaci studia Vám přizpůsobíme. V úvodu studia Vám pomůže překonat počáteční potíže předmět Úvod do studia. Instalací těchto technologií jsme dosáhli minimální neúspěšnost posluchačů. A co je hlavní, o naše absolventy je ze strany zaměstnavatelů zájem, protože jsou velice kvalitní.

Není výjimkou, že u nás studují lidé 50+ a že patří mezi velice úspěšné.

 starsi-2

Pokud se Vám tento systém líbí, srdečně Vás do našeho týmu zveme.

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů