Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.1.2018, Svátek má Ilona a zítra Běla

Informace o studiu pro uchazeče ze Slovenska

slov-1Na naší vysoké škole studuje velký počet studentů ze Slovenska. Je to dáno tím, že kampusy Hodonín a Kunovice jsou umístěny blízko hranic se Slovenskem. Na tyto kampusy je dobrá dostupnost od Bratislavy, až po Žilinu.

Mimo bakalářská studia u nás studují také učitelé základních a středních škol, posluchači MBA, BBA a další profese. Ve výuce se setkáte s přednášejícími jak v jazyce českém, tak i v jazyce slovenském.

Absolventi denní formy studia ze Slovenska často zůstávají v ČR žít a pracovat.

Pracující studenti zde navazují obchodní kontakty se svými spolužáky v ČR, a také působí jako obchodní zástupci a pracovníci českých firem, které působí na Slovensku a opačně.

Zvláště pro pracující studenty je studium každý druhý víkend velice přitažlivé. Nezatěžují zaměstnavatele svojí absencí na pracovišti.

slov-2

0
0
0
s2smodern

Novinky

  • Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

    Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia Dnes 9. 1. 2018 zakončili své studium studenti bakalářkého studia úspěšným složením státní závěrečné zkou...
  • Vánoční posezení

    Vánoční posezení Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci, a tak již tradičně jsme se společně rozloučili a rozdali si vánoční dárky. Další foto z před...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18