Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela

Netrefili jste se do studijního oboru?

netref1To se samozřejmě stává.  Po nástupu ke studiu se najednou očekávání nesplní. Pokud Vás studium neosloví, určitě v něm i kdybyste vysokou školu dokončili, nebudete pracovat. Často se také stává, že studentovi nevyhovují podmínky studia. Někomu nevyhovuje příliš náročná matematika a jinému příliš náročné cizí jazyky. Co s tím? Samozřejmě, že i tato situace má řešení. Po této zkušenosti jste schopni daleko lépe posoudit nabídky jiných vysokých škol a zvážit, co je pro Vás prioritou. 

Pokud hledáte vysokou školu, na níž je velice příjemná vnitřní kultura, kde jsou hezké vztahy mezi studenty navzájem i vztahy mezi studenty a učiteli, kde platí pravidla, kde se naučíte to, co použijete ve svém zaměstnání, kde budete mít šanci rozvinout si svoji osobnost, seznamte se s naší vysokou školou. 

Učit se budete v malých týmech a tak je individuální přístup a týmová práce samozřejmostí. Žádný student u nás není jen evidenční číslo. Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete si zavolat na naši horkou linku, nebo přijet na náš den otevřených dveří. A ještě lepší je pohovořit si se studenty. Například v průběhu státních zkoušek. 

O obsahu studia si určitě uděláte svůj názor z dokumentace a z popisu obsahu předmětů. V klidu si porovnejte obsah studia s jinými vysokými školami. A nakonec si můžete od našich studentů zjistit, jak hodnotí naše vyučující, jak se jim u nich studuje.

A když vám vyjde většina analýz ve prospěch naší vysoké školy, zvažte, zda nestojí za to zkusit štěstí na EPI.

netref2

Nejdůležitější je rozhodnout se pro změnu!!!!

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů