Dobré ráno, dnes je neděle 19.8.2018, Svátek má Ludvík a zítra Bernard

On-line studium na zahraničních univerzitách

Zdroj: http://www.nicm.cz/line-studium-na-zahranicnich-univerzitach

mba-1

Dnes můžete sedět doma a současně studovat na prestižní univerzitě v USA, Anglii, Německu – kdekoliv na světě. Všechny prestižní zahraniční univerzity nabízejí  on-line kurzy. Přihlásit se může kdokoliv a odkudkoliv a dostane se mu špičkové vzdělání pod vedením špičkových profesorů. V graduovaném studiu i celoživotním vzdělávání.

První on-line kurz testovala Stanfordova univerzita. Zjistili, že klasická forma výuky přestává studentům vyhovovat, stále více jsou zvyklí komunikovat on-line. A tak je napadlo vytvořit přednášková videa, která si studenti nastudují doma, a ve škole se o látce bude už jen diskutovat. Vytvořená videa pak zkusili nabídnout veřejnosti a reakce zcela předčila veškerá očekávání – do přednáškového setu se zapsalo desítky tisíc studentů z celého světa.

To byl počátek webové platformy Coursera, která v současnosti spojuje předních světové univerzity.

Kurzy jsou často i zdarna a zpoplatněné jsou jen certifikáty, pokud jej absolvent chce získat.

Dnes tedy máte šanci studovat po celém světě. Můžete studovat on-line na Harvard univerzity, na Yel. MIT a dalších prestižních vysokých školách. Studovat z domu a v čase, který vyhovuje Vám. Pokud máte o taková studia zájem, doporučujeme Vám seznámit se s weby www.udacity.com, www.coursera.org, nebo www.edx.org.

mba-2V ČR je leaderem a propagátorem on-line studia EPI s.r.o. Musíme konstatovat, že účastníci on line kurzů obsah studia bez problémů zvládají a navíc, velice efektivně propojují své studium s inovací a kreativním přístupem k řešení problémů na svém pracovišti.

Rozvoj technologií ale posunuje možnosti personalizace studia každého jedince na ještě vyšší úroveň. Posluchač si v nejmodernějších systémech může namixovat celé studium přesně podle svých potřeb, ve spolupráci se specialisty příslušné vzdělávací instituce  a aby věděl, kam chce ve svém rozvoji přijít. Velice důležitá je tedy vstupní analýza a profesní sebereflexe zájemce o takové studium. Od posluchače se tedy očekává, že je  ve svém oboru „senior specialista“. Tuto možnost mají na EPI s.r.o. studenti on-line studia MBA a MSc. Pro ředitele, manažery, odborné učitele, pracovníky státní správy a špičkové specialisty se otevírá zcela nové pojetí svého rozvoje.

 

Novinky

Důležitá informace pro Vás!
EPI – specialista na on-line studia

MOOCs
EPI přechází do plně s Vámi sdíleného virtuálního prostoru

Den otevřených dveří

Kunovice
18. 8. 2018 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací