Příjemnou noc, dnes je sobota 17.8.2019, Svátek má Petra a zítra Helena

On-line studium na zahraničních univerzitách

Zdroj: http://www.nicm.cz/line-studium-na-zahranicnich-univerzitach

mba-1

Dnes můžete sedět doma a současně studovat na prestižní univerzitě v USA, Anglii, Německu – kdekoliv na světě. Všechny prestižní zahraniční univerzity nabízejí  on-line kurzy. Přihlásit se může kdokoliv a odkudkoliv a dostane se mu špičkové vzdělání pod vedením špičkových profesorů. V graduovaném studiu i celoživotním vzdělávání.

První takový kurz testovala Stanfordova univerzita. Zjistili, že klasická forma výuky přestává studentům vyhovovat, stále více jsou zvyklí komunikovat přes internet. A tak je napadlo vytvořit přednášková videa, která si studenti nastudují doma, a ve škole se o látce bude už jen diskutovat. Vytvořená videa pak zkusili nabídnout veřejnosti a reakce zcela předčila veškerá očekávání – do přednáškového setu se zapsaly desítky tisíc studentů z celého světa.

To byl počátek webové platformy Coursera, která v současnosti spojuje přední světové univerzity.

Kurzy jsou často i zdarma a zpoplatněné jsou jen certifikáty, pokud jej absolvent chce získat.

Dnes tedy máte šanci studovat po celém světě. Můžete studovat přes internet  na Harvard univerzity, na Yale. MIT a dalších prestižních vysokých školách. Studovat z domu a v čase, který vyhovuje Vám. Pokud máte o taková studia zájem, doporučujeme Vám seznámit se s weby www.udacity.com, www.coursera.org, nebo www.edx.org.

mba-2

V ČR je leaderem a propagátorem této formy studia EPI s.r.o. Musíme konstatovat, že účastníci obsah studia bez problémů zvládají a navíc, velice efektivně propojují své studium s inovací a kreativním přístupem k řešení problémů na svém pracovišti.

Rozvoj technologií posunuje možnosti personalizace studia každého jedince na ještě vyšší úroveň. Posluchač si v nejmodernějších systémech může namixovat celé studium přesně podle svých potřeb, ve spolupráci se specialisty příslušné vzdělávací instituce  tak, aby dosáhl toho, co chce ve svém vývoji dosáhnout. Velice důležitá je tedy vstupní analýza a profesní sebereflexe zájemce o takové studium. Od posluchače se v některých typech studia očekává, že je  ve svém oboru „senior specialista“. Tuto možnost mají na EPI s.r.o. studenti profesního studia MBA a MSc. Pro ředitele, manažery, odborné učitele, pracovníky státní správy a špičkové specialisty se otevírají zcela nové možnosti řízení svého rozvoje.

 

Novinky

Den otevřených dveří

7. 9. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací