Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.1.2018, Svátek má Ilona a zítra Běla

Studujte MBA on-line

mba-1Pokud si chcete splnit svůj sen a zařadit se mezi elitu managerů v kategorii MBA, jak je to ve světě běžné, pokud chcete jako ředitel, podnikatel, jednatel, ekonom, specialista, vedoucí týmu IT,  dát svým spolupracovníkům příklad toho, jak by měli na sobě pracovat. Studjte MBA, pokud si chcete významně zvýšit svoji konkurenceschopnost na trhu práce, pokud si chcete promyslet, jaké nové technologie zavést do své práce a do práce svých spolupracovníků, pokud chcete inovovat systém své práce, zaměření své školy, vedení své instituce.

Věnujte čas studiu MBA.

Studium na naší škole má pro Vás mnohá specifika a jedinečnosti.  Především Vám studium mimo jiné disciplíny významně posílí digitální kompetence, které budete Vy i Vaši kolegové brzy potřebovat v nastupující čtvrté průmyslové revoluci.

mba-2Zapojíte se do nejmodernějšího systému studia on-line. On-line studium prostřednictvím internetových technologií a komunikace s vyučujícími Vám umožní studovat odkudkoliv a kdykoliv budete mít na studium čas i chuť. K dispozici budete mít  samodiagnostické  systémy i okamžitou pomoc přes telefon, nebo e-mail.  Studium je profesně orientováno a okamžitě se stane součástí Vámi řešených úkolů. Náklady na studium se Vám proto rychle vrátí a Vy si vybudujte image vzdělaného a kompetentního člověka.

Studují u nás ředitelé podniků, vedoucí pracovníci, personalisté, ředitelé škol, odborní učitelé středních škol, manažeři zdravotnictví i lékaři. Všichni mají možnost posunovat nové znalosti, které si v průběhu studia budují, dále ke svým spolupracovníkům. V průběhu studia si mohou vybudovat ze svého pracoviště kvalitní učící se organizaci, jak ji popisuje Peter Senge. Moderní podnikatel a manažer je stále více učitel a leader života svých kolegů. Staňte se pro ně příkladem, který budou chtít následovat.

Staňte se pro své spolupracovníky legendou.

mba-3Podnikatelé, manažeři, jednatelé mohou tedy studovat nejen sami, ale mohou také přihlásit ke studiu své spolupracovníky. I pro ně je studium smysluplné, protože také jejich obsah studia je vždy významně zaměřen na rozvoj podniku, z něhož posluchač přichází. V průběhu společné práce se automaticky buduje skvělý tým. Ve svých závěrečných pracích řeší, často i společně, ty nejdůležitější problémy, které na svém pracovišti realizují. Veškerá dokumentace  je v českém jazyce.

Studium není levné, ale pokud je kvalitní, velmi brzy se taková investice vrátí. Většina institucí vyžaduje již v úvodu studia značnou část školného. Naší raritou v tomto oboru je skutečnost, že školné platí posluchači po měsíčních splátkách a pokud by byli se studiem nespokojení, mohou studium kdykoliv, bez postihu ukončit. S radostí můžeme konstatovat, že se nám prozatím takový případ nestal.

Pokud najdete odvahu a začnete studovat, budete mít ze studia brzy velikou radost. Možná, že se budete poprvé na každou novou lekci a na každý Váš nový úspěch těšit. To je našim cílem.

Nejdůvěryhodnějším hodnocením každého studia je hodnocení posluchačů a absolventů. Některá si můžete přečíst ZDE. Možná, že do této rubriky jednou přispějete i Vy.

Přejeme Vám hodně štěstí při rozhodování.

Bližší informace o tomto studiu naleznete ZDE

mba-4

0
0
0
s2smodern

Novinky

  • Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

    Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia Dnes 9. 1. 2018 zakončili své studium studenti bakalářkého studia úspěšným složením státní závěrečné zkou...
  • Vánoční posezení

    Vánoční posezení Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci, a tak již tradičně jsme se společně rozloučili a rozdali si vánoční dárky. Další foto z před...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18