Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 19.4.2018, Svátek má Rostislav a zítra Marcela

Studujte MBA on-line

mba-1Pokud si chcete splnit svůj sen a zařadit se mezi elitu managerů v kategorii MBA, jak je to ve světě běžné, pokud chcete jako ředitel, podnikatel, jednatel, ekonom, specialista, vedoucí týmu IT,  dát svým spolupracovníkům příklad toho, jak by měli na sobě pracovat. Studujte MBA. Pokud si chcete významně zvýšit svoji konkurenceschopnost na trhu práce, pokud si chcete promyslet, jaké nové technologie zavést do své práce a do práce svých spolupracovníků, pokud chcete inovovat systém své práce, zaměření své školy, vedení své instituce.

Věnujte čas studiu MBA.

mba-2Zapojíte se do nejmodernějšího systému studia on-line. On-line studium prostřednictvím internetových technologií a komunikace s vyučujícími Vám umožní studovat odkudkoliv a kdykoliv budete mít na studium čas a chuť. K dispozici budete mít  samodiagnostické  systémy i okamžitou pomoc přes telefon, nebo e-mail.  Studium je profesně orientováno a okamžitě se stane součástí Vámi řešených úkolů na Vašem pracovišti. Náklady na studium se Vám proto rychle vrátí a Vy si vybudujte image vzdělaného a kompetentního člověka.

Studují u nás ředitelé podniků, vedoucí pracovníci, personalisté, ředitelé škol, odborní učitelé středních škol, pracovníci veřejné správy, manažeři zdravotnictví i lékaři. Všichni mají možnost posunovat nové znalosti, které si v průběhu studia budují, dále ke svým spolupracovníkům. V průběhu studia si mohou vybudovat ze svého pracoviště kvalitní učící se organizaci, jak ji popisuje Peter Senge. Moderní podnikatel a manažer je stále více učitel a leader života svých kolegů. Staňte se pro ně příkladem, který budou chtít následovat.

Staňte se pro své spolupracovníky legendou.

mba-3Podnikatelé, manažeři, jednatelé mohou studovat nejen sami, ale mohou také přihlásit ke studiu své spolupracovníky. V průběhu společné práce se automaticky buduje skvělý tým. Ve svých závěrečných pracích tento tým řeší ty nejdůležitější problémy, které na svém pracovišti realizuje. Veškerá dokumentace  je v českém jazyce.

Studium není levné, ale pokud je kvalitní, velmi brzy se taková investice vrátí. Většina institucí vyžaduje již v úvodu studia značnou část školného. Naši posluchači platí školné po měsíčních splátkách a pokud by byli se studiem nespokojení, mohou studium kdykoliv, bez postihu ukončit. S radostí můžeme konstatovat, že se nám prozatím takový případ nestal.

Pokud najdete odvahu a začnete studovat, budete mít ze studia brzy velikou radost. Možná, že se budete poprvé na každou novou lekci a na každý Váš nový úspěch těšit. To je našim cílem.

Nejdůvěryhodnějším hodnocením každého studia je hodnocení posluchačů a absolventů. Některá si můžete přečíst ZDE. Možná, že do této rubriky jednou přispějete i Vy.

Přejeme Vám hodně štěstí při rozhodování.

Bližší informace o tomto studiu naleznete ZDE

mba-4

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů