Příjemnou noc, dnes je sobota 17.8.2019, Svátek má Petra a zítra Helena

BBA (Bachelor of Business Administration) – rychlá podpora kariéry na pracovišti

 

Pro pracující, kteří nemají zájem studovat v graduovaném studiu pod českou akreditací předměty, které ve své praxi nepoužijí, se mohou rozhodnout k profesnímu studiu, které je akreditované pod akreditační agenturou USA.

Jde o pbba-1rofesní, dvousemestrální studium Bachelor of Business Administration, zakončené profesním označením  BBA, psaným za jménem (pod akreditací AAHEA lze studovat ve specializaci 

  • Management  zahraničního obchodu, nebo
  • Vedoucí provozu.

Toto studium je skvělé pro zatížené uchazeče, protože při umožňuje studovat z domu a studovat tehdy, když mají čas. Studenti studují v on-line formě studia  prostřednictvím e-learningových a internetových technologií. Studují z domu a k dispozici mají tutory a akademické pracovníky, kteří jim pomáhají.

V tomto studiu si rozšiřují své kompetence zájemci, kteří jsou již mnoho let úspěšně v praxi, ale jak jsme konstatovali, nemají zájem absolvovat celé tříleté vysokoškolské vzdělání. Většinou již působí v odpovědné funkci, často mají své firmy, nebo se připravují na vyšší pracovní pozici. Doplní si tak profesní kvalifikaci a získají profesní titul BBA. A pokud se jim studium líbí, mohou po krátké praxi pokračovat ve studiu na dokončení MBA.

Studují zde také „čerství“ absolventi středních škol, kteří si rychle potřebují vybudovat kvalitní základ pro rychlý rozvoj jejich kariéry na pracovišti.

A studují zde i studenti, kteří buď již absolvovali jinou vysokou školu a potřebují si rachle inovovat znalosti, nebo ti, kteří studují na jiné vysoké škole a mají zájem o doplnění profesních kompetencí.

bba-2

Co je u tohoto studia nejdůležitější? Nebát se a začít.

Více informací o tomto studiu získáte ZDE

Novinky

Den otevřených dveří

7. 9. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací