Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019, Svátek má Lenka a zítra Petr

aahea_coin

 

Bachelor of Business Administration

 Profesní titul: BBA, psaný za jménem
Specializace:  

Management  zahraničního obchodu nebo Vedoucí provozu

On-line studium

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění s možností zahájit studium již v únoru 2019

Přihlásit se můžete zde:

Přihláška ke studiu

 

  • Akreditace: AAHEA USA a MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60, celoživotní vzdělávání
    BBA je profesní, nikoliv akademický titul. Píše se za jméno a bude udělen v souladu s naší institucionální akreditací AAHEA USA.
    MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60 – celoživotní vzdělávání, výstupem je osvědčení podle § 60 zákona o vysokých školách
  • Délka studia: Jednoroční, profesně orientované studium
  • Forma studia: On-line studium

 

Informace o studiu

bba-1Studijní program BBA (Bacholor of Business Administration) je ve světě chápán jako klasický program bakalářského stupně manažerského profesního vzdělávání. Obsah studia prezentuje základní klasické pojetí manažerského studia BBA tak, jak je ve světě standardní.

Program BBA je profesní vzdělávání, které je určeno pro uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním s maturitou. Dvousemestrální studium probíhá formou on-line prostřednictvím internetových technologií. 

V on-line formě studia má student k dispozici tutory a akademické pracovníky, kteří mu pomáhají. K dispozici má také elektronické studijní texty, samodiagnostické testy, videonahrávky.

BBA program je projektován tak, aby posluchačům poskytl teoretické vysokoškolské znalosti základních oblastí vědních disciplín, které potřebuje vedoucí pracovník, nebo specialista v oboru. Posluchači se mohou specializovat na Management zahraničního obchodu nebo Vedoucí provozu. Vzdělání využijí jednatelé podniků, podnikatelé, pracovníci v provozních funkcích v podnicích, v obchodních a marketingových útvarech, vedoucí a pracovníci sekretariátů atd.

 

Systém studia

bba-2

Na začátku každého měsíce dostane posluchač veškerou dokumentaci k danému předmětu. Po skončení výuky každého předmětu vypracuje posluchač seminární práci v rozsahu 3 stran. Cílem seminární práce je aplikovat nastudovanou teorii do své práce. Po vyhodnocení této práce je studentovi předmět započítán. Na konci studia vypracuje posluchač závěrečnou práci o rozsahu 20 stran. Tu obhájí před komisí, které předsedá docent nebo profesor. Obhájením získá profesní titul BBA. Diplomy jsou absolventům předávány na slavnostní promoci.

Absolventi tohoto programu získají dovednosti k výkonu práce na pozicích středního a vyššího managementu a případně také ke studiu navazujícího MBA programu, kde mohou požádat jako naši absolventi o slevu na školném.

 

 Obsah studia 

 

Kredity

   

Zimní semestr

Letní semestr

Teorie a praxe obchodu

3

 

Komunikace

6

 

Informatika

6

 

Management

8

 

Marketing

7

 

Mezinárodní marketing

 

10

Digitální ekonomika

 

6

Strategický management

 

6

Volitelný předmět:
Světová ekonomika (Manažer obchodu)

 

8

Volitelný předmět:
Ochrana osobních údajů - GDPR (Vedoucí provozu)

 

8

 

bba-3

 

 

 

 

 

 

 

bba-4

 

 

 

 

 

 

 


foto Telefon: + 420 606 301 224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

 

Novinky

Den otevřených dveří

23. 2. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací