Dobré ráno, dnes je čtvrtek 22.2.2018, Svátek má Petr a zítra Svatopluk

Bachelor of Business Administration

 Profesní titul: BBA, psaný za jménem
Specializace:  

Management  zahraničního obchodu
nebo
Vedoucí provozu

 

Již nyní přijímáme přihlášky ke studiu od února 2018 bez přijímací zkoušky.

Přihláška ke studiu

 

 

aahea_coin

Akreditace:  AAHEA USA a MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60, celoživotní vzdělávání
Jednoroční, profesně orientované studium
On-line studium, nebo prezenční (jedna sobota v měsíci)

 

Proč studovat právě u nás?

 • Titul BBA se dnes stává vyhledávaným profesním titulem. Nabídka takového studia je velká. U nás však máte zajištěnu dvojí akreditaci:
  • pod AAHEA – získáte titul, kterým se zařadíte do komunity specialistů ve vyspělých zemích
  • pod MŠMT ČR, zákon o vysokých školách č. 111/1998 Sb., § 60. Ten Vám dokonce garantuje, že získané kredity můžete započítat jako 60 % kreditů vysokoškolského studia
 • Dále budete mít k dispozici veškerou dokumentaci: elektronické texty, videonahrávky atd. Pomáhat Vám budou tutoři a organizační tým, takže na žádný problém nezůstanete sami.

 

Informace o studiu

rozhovor8

Program BBA je profesní vzdělávání, které je určeno pro uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním, standardně pro absolventy vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., JUDr. atd.). Dvousemestrální studium probíhá formou on-line prostřednictvím internetových technologií, nebo prezenční formou (jedna sobota v měsíci). 

Jak jsme již konstatovali, akreditace je pod AAHEA USA a jako celoživotní vzdělávání pod MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60. 

V on-line formě studia studuje student prostřednictvím internetových technologií a k dispozici má tutory a akademické pracovníky, kteří mu pomáhají. K dispozici má také elektronické studijní texty, samodiagnostické testy, videonahrávky, včetně mobilních variant.

V prezenční formě studia je tutoriál vždy jednu sobotu v měsíci, podle počtu studentů na našich kampusech v Hodoníně a Kunovicích u Uh. Hradiště.

BBA program je projektován tak, aby posluchačům poskytl teoretické vysokoškolské znalosti základních oblastí vědních disciplín, které potřebuje vedoucí pracovník. Pomáhá mu i specializace ve druhém semestru. Posluchači se mohou specializovat na Management zahraničního obchodu nebo Vedoucí provozu. Vzdělání využijí jednatelé podniků, podnikatelé, pracovníci v provozních funkcích v podnicích, v obchodních a marketingových útvarech, vedoucí a pracovníci sekretariátů atd.

 

Systém studia

rozhovor9

Na začátku každého měsíce dostane posluchač veškerou dokumentaci k danému předmětu. Po skončení výuky každého předmětu vypracuje posluchač seminární práci v rozsahu 3 stran. Cílem seminární práce je aplikovat nastudovanou teorii do své práce. Po ohodnocení této práce je studentovi předmět započítán. Na konci studia vypracuje posluchač závěrečnou práci o rozsahu 20 stran. Tu obhájí před tříčlennou komisí, které předsedá docent, nebo profesor. Obhájením získá profesní titul BBA.

Absolventi tohoto programu získají dovednosti ke vstupu do středního a vyššího managementu a případně také ke studiu navazujícího MBA programu, kde mohou požádat jako naši absolventi o slevu na školném.

 

 Obsah studia 

 

Kredity

   

Zimní semestr

Letní semestr

Teorie a praxe obchodu

3

 

Komunikace

6

 

Informatika

6

 

Management

8

 

Marketing

7

 

Úvod do práva

 

10

Ekonomie

 

6

Bankovnictví

 

6

Vol.: Strategický management

 

8

Vol.: Zahraniční obchod

 

8

 

 

mz_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


foto Telefon: + 420 606 301 224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
Prorektorka pro strategii, inovace a kvalitu ve vzdělávání

0
0
0
s2smodern

Novinky

 • Závěrečné zkoušky studia speciální pedagogiky

  Závěrečné zkoušky Dnes, 7. 2. 2018, absolvovali první učitelé studium speciální pedagogiky. Tento studijní obor byl vyprojektován a akreditován v rámc...
 • Promoce absolventů

  Promoce absolventů Dne 3. 2. 2018 se v Podnikatelském Inkubátoru v Kunovicích konaly slavnostní promoce absolventů bakalářského studia a profestního s...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18